Panel e-Trenera - Kursy

Panel Szkolenia e-Trenera

Zostań e-Trenerem, aby pomagać innym poznać Jezusa online!

Panel Szkolenia e-Trenera
Rozpocznij

Więcej informacji

Myślisz o tym, aby angażować się online w pomaganie innym, aby mogli zrozumieć przesłanie o Jezusie, uznać Go osobistym Zbawicielem i Panem oraz troszczyć się o ich wzrost w wierze? Mamy dla Ciebie propozycję zaangażowania się w taką służbę.

Nie musisz się martwić o to, że od razu zostaniesz "wrzucony na głębokie wody". 

Zanim będziesz mieć kontakt z osobami, które na naszej platformie kursów szukają inspiracji lub pomocy w znajdywaniu odpowiedzi na nurtujące ich pytania, będziesz mieć możliwość skorzystania z doświadczeń innych osób, które angażują się w tą służbę.

Zapisz się do szkolenia, które pomoże ci się przygotować. Wszystko na miarę Twoich możliwości czasowych z dowolnego miejsca na ziemi, gdzie będziesz mieć dostęp do Internetu przez telefon, komputer czy tablet w porze dnia dogodnej dla Ciebie. 😊 W całym procesie przygotowania towarzyszy jeden z Trenerów Szkolących. Są nimi doświadczone e-Trenerki i e-Trenerzy, którzy angażują się w tę służbę od wielu lat.

Więcej o nas znajdziesz na www.Platforma.SzukajacBoga.pl 

Aby zaangażować się jako e-Trener musisz mieć ukończony 18 rok życia lub po ukończeniu 16 roku życia przesłać skan zgody rodziców lub opiekunów prawnych do takiego zaangażowania. 

Podczas rejestracji będziemy Cię prosić o podanie danych dwóch osób ( imion i nazwisk, adresu e-mail lub telefonu komórkowego), które rekomendują Cię do tej służby. Jedną z nich powinien być Twój lider grupy, wspólnoty lub kościoła, a drugą osoba, ktoś kto Cię dobrze zna. Nie masz takiej osoby lub nie wiesz kogo możesz wpisać? Napisz o tym w polu rekomendacji.

Jak wygląda proces przygotowania do bycia e-Trenerem?

Rejestrujesz się klikając na "Rozpocznij" , a następnie bierzesz udział w kursach:

1. Dlaczego Jezus?

2. Prowadzenie przez pytania z e-Trenerem

3. Podstawy Komunikacji Online

4. Prowadzenie Panelu Osobista Rozmowa

5. Prowadzenie Dlaczego Jezus?

Aby dynamicznie przejść przez szkolenie będziesz potrzebować poświęcić minimum 3-4 razy w tygodniu po 30 minut. Częścią procesu szkolenia są również krótkie spotkania wideo online lub udział w konferencji.

Jesteś gotowa? Jesteś gotowy? Kliknij "Rozpocznij" i zostań e-Trenerem!

Jeśli chcesz zaangażować się szybciej w służbę, zapraszamy do krótszej ścieżki przygotowania się do roli e-Przyjaciela. Chcesz się o tym dowiedzieć więcej? 

Kliknij:  Zostań e-Przyjacielem

Masz pytania? Napisz!

Treść kursu

Dobrze, że jesteś!
Poznajmy się bliżej ...
O szkoleniu na e-Trenera
Etap 1 Weź udział w "Dlaczego Jezus?”
Podsumujmy kurs "Dlaczego Jezus?"
Mamy dla Ciebie prezent 😊
Etap 2 Weź udział w kursie "Prowadzenie przez zadawanie pytań z e-Trenerem"
Etap 3 Podsumowanie szkolenia na e-Trenera
Idź dalej!
Więcej: Kategoria: Zaangażuj się
Więcej: Tematyka: Dzielenie się wiarą