Wróć

Panel Szkolenia e-Przyjaciela

Kurs indywidualny z E-trenerem
100 dni
Darmowy kurs z Trenerem Szkolącym
27 uczestników
Zapisz się i zostań e-przyjacielem by pomagać innym poznać Jezusa online!

Myślisz o tym, aby angażować się online w pomaganie innym w zrozumieniu przesłania o Jezusie, uznaniu Go osobistym Zbawicielem i Panem oraz trosce o wzrost w wierze?

Zapraszamy cię do zaangażowania w służbę na tej właśnie platformie kursów. Wszystko na miarę Twoim możliwości czasowych z dowolnego miejsca na ziemi, gdzie będziesz mieć dostęp do internetu przez telefon, komputer lub tablet. 

Więcej o nas i całej służbie znajdziesz na www.Platforma.SzukajacBoga.pl 

Nie musisz się martwić o to, że od razu zostaniesz "wrzucony na głębokie wody". Zanim będziesz mieć kontakt z osobami, które na naszej platformie kursów szukają pomocy lub odpowiedzi na nurtujące ich pytania, będziesz mieć możliwość przygotowania się do służby w jednej z wybranych ścieżek.

Krótsza to ta, która przygotowuje do zaangażowania w roli e-Przyjaciela i dłuższa, która zawiera pełne wyposażenie się do służby i  zaangażowanie się w roli e-Trenera.

Jak wygląda przygotowanie do bycia e-Przyjacielem?

1. Rejestrujesz się w tym panelu e-przyjaciela, klikając na "Rozpocznij"

2. Bierzesz udział w kursie "Jak się modlić?"

3. Bierzesz udział w kursie "Jak rozmawiać o Bogu?"

4. Przygotowujesz się do prowadzenia kursu "Jak się modlić?"

Po zakończonym szkoleniu prowadzisz służbę jako e-przyjaciel i możesz kontynuować pełne przygotowanie się do bycia e-Trenerem.

Aby zaangażować się jako e-przyjaciel musisz mieć ukończony 18 rok życia lub po ukończeniu 16 roku życia przesłać skan zgody rodziców lub opiekunów prawnych do takiego zaangażowania. 

Podczas rejestracji będziemy Cię prosić o podanie danych dwóch osób ( imion i nazwisk, adresu e-mail lub telefonu komórkowego), które rekomendują Cię do tej służby. Jedną z nich powinien być Twój lider grupy, wspólnoty lub kościoła, a drugą osoba, ktoś kto Cię dobrze zna.

Jesteś gotowa? Jesteś gotowy? Zarejestruj się tutaj i zostań e-Przyjacielem!

Jeśli od razu chcesz być w pełni wyposażonym do służby online wybierz ścieżkę szkolenia na e-Trenera. Zawiera ona udział w kursach:

1. Dlaczego Jezus?

2. Prowadzenie przez pytania

3. Podstawy Komunikacji Online

4. Prowadzenie Panelu Osobista Rozmowa

5. Prowadzenie Dlaczego Jezus?

Całe przygotowanie odbywa się online i będzie ci w nim towarzyszyć jedna z osób z zespołu Trenerów Szkolących.

Chcesz zostać e-Trenerem zapisz się na www.etrener.SzukajacBoga.pl

Masz pytania? Napisz!