Spotkania Poznając Boga na Start
Spotkania Poznając Boga na Start
Wróć

Spotkania Poznając Boga na Start

66 uczestników
Kurs grupowy z E-trenerem
1000 dni
Spotkania grupowe
Dołącz, aby razem z innymi poznawać Boga!

Pragniesz coraz bardziej poznawać Boga doświadczając Jego bliskości i prowadzenia? Pragniesz podobać Mu się we wszystkim? Pragniesz się rozwijać i odkrywać Boży zamysł dla twojego życia? 

Zapraszamy cię zatem do wspólnej przygody przemiany i rozwoju do dojrzałości w Chrystusie razem z innymi, którzy noszą w sercu podobne pragnienia.

              Cele dla spotkań Poznając Boga

  1. Pomagać sobie nawzajem pielęgnować naszą więź z Bogiem i budować środowisko wierzących oparte na Bożej miłości i pokoju.
  2. Angażować się w poznawanie Boga w Słowie Bożym zawartym w Biblii, aby kształtowało ono nasze przekonania.
  3. Upodabniać swój charakter do Chrystusa dokładając wszelkich starań do osobistego rozwoju i przemiany życia.
  4. Rozpoznać swoje powołanie oraz obdarowanie duchowe i talenty, aby służyć Bogu i ludziom w naszych rodzinach, wspólnocie wierzących, szkole lub pracy i społeczeństwie.
  5. Zachęcać się do bycia dobrymi szafarzami czasu, zasobów i środków finansowych powierzonych nam przez Boga, aby nasze życie w pełni oddawało chwałę Bogu i było dobrym świadectwem przynależności do Chrystusa.

            Jak wyglądają spotkania?

Spotykamy się online przez platformę Zoom w cyklu co 1 lub 2 tygodnie na 90 minutowe spotkanie. Pierwsza część takiego spotkania odbywa się w całej większej grupie, tutaj jest czas na wspólne posłuchanie krótkiego rozważania lub mamy okazję posłuchać wywiadu. Druga część spotkania odbywa się w mniejszych grupach, które prowadzą gospodarze "pokoi" a wszystko po to, aby rozmawiać na dany temat i modlić się za siebie i nawzajem. Na koniec mamy wspólne podsumowanie i modlimy się razem! 

Jeśli będziesz po raz pierwszy, nie musisz się obawiać, że będziesz musiał coś mówić lub udostępnić swój wizerunek innym. Po prostu będziesz mógł to zrobić w dowolnym czasie, kiedy dojdziesz do przekonania, że warto to zrobić.

Ważne, abyś mógł skorzystać ze wspólnego czasu z innymi, którzy mają podobne pragnienia, ale na co dzień nie mają możliwości kontaktu z innymi.

Pomiędzy spotkaniami na miarę możliwości mamy kontakt indywidualny lub grupowy przez platformę kursów będąc dla siebie zachętą i pomocą we wspólnej podróży z Bogiem.

To co widzimy się?

Najbliższe spotkanie jest zaplanowane na czwartek 27 kwietnia 2023 godz. 20:00

Masz pytania? Napisz!

Opinie o kursie
Kurs nie ma jeszcze żadnych opinii