Spotkania Poznając Boga
Spotkania Poznając Boga
Wróć

Spotkania Poznając Boga

20 uczestników
Kurs grupowy z E-trenerem
1000 dni
Spotkania grupowe
Dołącz, aby razem z innymi poznawać Boga i wzrastać do dojrzałości w Chrystusie!

Pragniesz coraz bardziej poznawać Boga doświadczając Jego bliskości i prowadzenia? Pragniesz podobać Mu się we wszystkim? Pragniesz się rozwijać i odkrywać Boży zamysł dla twojego życia? Zapraszamy cię zatem do wspólnej przygody przemiany i rozwoju do dojrzałości w Chrystusie razem z innymi, którzy noszą w sercu podobne pragnienia.

            Jak wyglądają spotkania?

Spotykamy się online przez platformę Zoom na 90 minutowe spotkanie. Pierwsza część takiego spotkania odbywa się w całej grupie osób biorących udział w danym spotkaniu. W tej części spotkania możemy posłuchać biblijnego wprowadzenia do tematu, o którym będziemy mogli porozmawiać później lub posłuchać wywiadu. Druga część spotkania odbywa się w mniejszych grupach, które prowadzą gospodarze "pokoi". Podczas tego czasu wgłębiamy się w Boże Słowo, aby wspólnie odkrywać Boże prawdy. Na koniec mamy wspólne podsumowanie i modlimy się razem! 

Jeśli będziesz po raz pierwszy, nie musisz się obawiać, że będziesz musiał coś mówić lub udostępnić swój wizerunek innym. Po prostu jeśli chcesz dołącz i posłuchaj tylko 🙂

Ważne, abyś mógł skorzystać ze wspólnego czasu z innymi, którzy mają podobne pragnienia, aby wspólnie poznawać Boga i pomagać sobie wzrastać do dojrzałości w Chrystusie.

Pomiędzy spotkaniami na miarę możliwości mamy kontakt indywidualny lub grupowy przez platformę kursów będąc dla siebie zachętą i pomocą we wspólnej podróży z Bogiem.

To co widzimy się ?

Najbliższe spotkanie jest zaplanowane na czwartek 15 czerwca 2023 godz. 20:00 

            Cele dla spotkań Poznając Boga

  1. Pomagać sobie nawzajem pielęgnować naszą więź z Bogiem i budować środowisko wierzących oparte na Bożej miłości i pokoju.
  2. Angażować się w poznawanie Boga w Słowie Bożym zawartym w Biblii, aby kształtowało ono nasze przekonania.
  3. Upodabniać swój charakter do Chrystusa dokładając wszelkich starań do osobistego rozwoju i przemiany życia.
  4. Rozpoznać swoje powołanie oraz obdarowanie duchowe i talenty, aby służyć Bogu i ludziom w naszych rodzinach, wspólnocie wierzących, szkole lub pracy i społeczeństwie.
  5. Zachęcać się do bycia dobrymi szafarzami czasu, zasobów i środków finansowych powierzonych nam przez Boga, aby nasze życie w pełni oddawało chwałę Bogu i było dobrym świadectwem przynależności do Chrystusa.

Masz pytania? Napisz!

Opinie o kursie
Kurs nie ma jeszcze żadnych opinii