Wróć

Poznając Boga - w grupie

Kurs grupowy z E-trenerem
Kurs w kilkuosobowej grupie
Materiały do wspólnej dyskusji
Materiały do pracy samodzielnej
Cotygodniowe spotkania wideo online
Czas trwania 6 tygodni
229 uczestników
Chcesz wzrastać w Bogu? Jesteś gotowy na nowe wyzwania? Ten kurs jest dla Ciebie! Poruszymy w nim wiele ważnych zagadnień, które pomogą ci stawiać kolejne kroki z Jezusem. To wszystko w grupie, razem z innymi! Zapraszamy!
Relacje to bardzo ważna część chrześcijaństwa. Dobre więzi między wierzącymi to, według Jezusa, znak rozpoznawczy Jego uczniów.

Zapraszamy Cię do udziału w grupowym kursie połączonym z cotygodniowym spotkaniem wideo online. W grupie będziemy się nawzajem zachęcać do podążania za Jezusem, jako Jego uczniowie, w oparciu o Biblię.

Kurs podzielony jest na moduły:

  • Relacja z Bogiem
  • Boży Prezent
  • Codzienne budowanie
  • Pokonywanie przeciwności
  • Relacje z wierzącymi

Każdy moduł podzielony jest na trzy części:

1) Rozgrzewka - w tej części kursu poprosimy cię o samodzielne zapoznanie się z ciekawymi materiałami oraz podzielenie się swoimi myślami, odpowiadając na pytania zawarte w treści.

2) Spotkanie online – to czas wspólnego szukania odpowiedzi na nurtujące pytania, dzielenia się swoimi odkryciami i dyskusji. Ta część jest moderowana przez gospodarza grupy i przewidziana jest na 60 minut.

3) Zastosowanie – to część, w której zachęcimy cię do samodzielnego zapisania praktycznych wniosków, które pomogą ci w codziennym podążaniu za Jezusem.

Spotkania grupowe online nie wymagają zainstalowania żadnego nowego programu. Wystarczy kliknąć na udostępniony link spotkania. 

Edycja kursów - wiosna 2020

Poniedziałki

Godz. 21:00 – 22:00 Grupa Wioletta1 

Wtorki

Godz. 20:00 – 21:00 Grupa Dorota8 

Środy

Godz. 19:00 – 20:00 Grupa Ewa5 

Piątki

Godz. 11:00 – 12:00 Grupa Adam7 

Podczas rejestracji prosimy o wpisanie grupy. Dziękujemy!

Chcesz uczestniczyć w tym kursie w wersji jeden na jeden z e-trenerem kliknij tutaj.

Masz pytania, skorzystaj z formularza kontaktowego, klikając na dole strony Kontakt

Opinie o kursie:

"Kurs ze spotkaniami online, rewelacja! Dzięki niemu moja relacja z Bogiem w końcu jest zrozumiała i przejrzysta. Tematy prowadzą w poznanie, że Bóg chce mieć ze mną relację. Chociaż czasem trudno znaleźć czas na spotkanie, to prowadzący dobrze motywuje. Jest na tyle elastyczny, że można dopasować godzinę spotkania. Im mniejsza grupa, tym lepiej. Dziękuję Bogu i trenerowi." Karolina

"Mam na imię Krzysztof i chciałbym bardzo serdecznie polecić kurs "Poznając Boga". Zaczynając go nie byłem zbyt optymistycznie nastawiony do tego kursu, lecz otwarty. Zostałem pozytywnie zaskoczony . Formuła kursu fantastyczna. Spotkania twarzą w twarz raz w tygodniu. Prowadzący
spotkania, w moim przypadku Darek, bardzo pomocny. Wypowiedzi były poparte Biblią. Przeprowadził mnie przez kurs ucząc i wskazując fascynujące ścieżki Pana. POLECAM Z CAŁEGO SERCA" - Krzysiek.Opinie o kursie
Kurs nie ma jeszcze żadnych opinii