O nas - Kursy.SzukajacBoga.pl - Z Bogiem możesz zmienić swoje życie na lepsze!

O nas

Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę! Przygotowaliśmy ją tak, by tworzyła przyjazne i bezpieczne środowisko do nauki. Uczenie się, to coś więcej niż zdobywanie wiedzy. Chcemy, żeby wiązała się ona z praktycznymi zastosowaniami i wprowadzała pozytywne zmiany w naszym życiu.

Dlaczego to robimy?

Jako chrześcijanie wierzymy, że Bóg jest najlepszym nauczycielem i że to u Niego znajdziemy odpowiedzi na najważniejsze pytania, z którymi się spotykamy. Chcemy dzielić się tymi odpowiedziami. To jest naszą motywacją.

Dlaczego Kursy są takie fajne?

Nasze kursy dają przestrzeń do poznawania ponadczasowych treści w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. W niektórych z nich może ci  towarzyszyć osobisty asystent, którego nazywamy e-trenerem. Udział w kursach inspiruje do podejmowania praktycznych zastosowań pomagających w codziennym osobistym życiu.

Kim są osobiści opiekunowie?

Nazywamy ich E-trenerami. E-trener to nie nauczyciel, ale raczej ktoś, kto towarzyszy ci podczas kursu. Są to wyszkoleni wolontariusze, dojrzali chrześcijanie, którzy nie będą próbowali cię przekonywać do swoich poglądów. Ich rolą jest inspirować cię i zachęcać do robienia kolejnych kroków.

Kto stoi za Kursami?

Kursy to projekt platformy SzukajacBoga.pl. Jest to inicjatywa w którą zaangażowani są chrześcijanie z różnych wyznań – zarówno katolicy jak i protestanci. Strona SzukajacBoga.pl działa w Polsce od 2008 roku i była odwiedzona już ponad 2 miliony razy. Dowiedz się więcej na stronie www.Platforma.SzukajacBoga.pl