Kurs online dla narzeczonych
Na zawsze razem
Wróć

Na zawsze razem

(192 opinii)
1388 uczestników
Kurs indywidualny
30 dni
darmowy
praktyczny
zachęcający
krótki
Wszyscy marzymy o wielkiej miłości i spełnionym życiu. Tylko czy taka miłość jest w ogóle możliwa? Czy może to tylko wymysł Hollywoodu i komedii romantycznych?

Decyzja o ślubie jest jedną z najważniejszych decyzji w naszym życiu. Ale im coś jest ważniejsze, tym ważniejsze jest przestrzeganie zasad z tym związanych.  Ten kurs ma za zadanie przygotować Was do wspólnej drogi, która może okazać się fantastyczną przygodą na całe życie!

W czasie kursu dowiesz się:

  • dlaczego małżeństwo jest najlepszym sposobem na budowanie relacji,
  • co robić, żeby nasze małżeństwo było spełnione i szczęśliwe.

Jeśli chcesz przejść przez kurs wraz z Twoim partnerem, to jest taka możliwość. Po wybraniu przycisku "Rozpocznij" zostaniesz poproszony o podanie Jego adresu email. Po zatwierdzeniu znajdziecie się oboje w kursie, gdzie każdy z Was, indywidualnie będzie mógł zagłębiać się w treści kursu. Na zadane w kursie pytania każdy z Was będzie pisał indywidualne odpowiedzi, które będziecie widzieć wzajemnie. Właśnie do takiej formy uczestnictwa w kursie szczególnie zachęcamy!

Serdecznie zapraszamy!
Asia i Janusz Żydkowie

Informacja dodatkowa

Kurs "Na zawsze razem" nie jest oficjalnie certyfikowanym przez kościół kursem przedmałżeńskim. Każdy uczestnik, po pełnym ukończeniu kursu, może poprosić o nasz certyfikat, jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że dokument ten będzie traktowany przez instytucje kościelne jako oficjalny dokument ukończenie kursu przedmałżeńskiego. Aby uzyskać nasz certyfykat, należy odpowiedzieć na wszystkie pytania zawarte w kursie.

Opinie o kursie
4.9
Ocena kursu
93%
7%
0%
0%
0%
Pokaż więcej opinii