Ruch Chrześcijański Mt28 - Kursy.SzukajacBoga.pl - Z Bogiem możesz zmienić swoje życie na lepsze!

Ruch Chrześcijański Mt28

4 Kursy
322 uczestników
Ruch Chrześcijański Mt28

Chcielibyśmy, aby każdy mieszkaniec Polski usłyszał Dobrą Nowinę, oddał Jezusowi swoje życie i mógł rozwijać się duchowo jako Jego oddany uczeń.
Kursy Agape.pl, jednego z projektów Ruchu, pomagają uczestnikom poznać i zrozumieć Pismo Święte oraz budować relację z Bogiem. Przygotowują również do przekazywania dalej tego, czego się nauczyli i doświadczyli z Bogiem. RozwińPokaż mniej

Współdziałamy z osobami z różnych kościołów i wspólnot chrześcijańskich, skupiając się na tym, co łączy wszystkich chrześcijan - na osobie Jezusa Chrystusa, Jego śmierci i zmartwychwstaniu oraz na Piśmie Świętym.
Ruch Chrześcijański Mt28 jest częścią międzynarodowej organizacji misyjnej Campus Crusade for Christ International.

Wybrane kursy

Przyjaźń z Bogiem

(10 opinii)
90 uczestników
Być może zastanawiasz się: Czy Bóg mnie kocha? Czy rzeczywiście wymaga czegoś ode mnie? Co to znaczy wierzyć w Jezusa? Kurs pomoże ci znaleźć odpowiedzi na te pytania i nawiązać osobistą więź z Bogiem.

Ugruntowanie wiary

(11 opinii)
86 uczestników
Bez dobrego zakorzenienia, roślina nie może się rozwijać. Dowiedz się, jak zapuścić korzenie swojej wiary w Jezusie Chrystusie i jak rozwijać z Nim więź każdego dnia.

Rozwój wiary

(10 opinii)
66 uczestników
Podobnie jak w każdej przyjaźni, zbudowanie więzi z Bogiem wymaga spędzania z Nim czasu, rozmowy i poznania Jego sposobu myślenia. W tej niezwykłej relacji równie ważne są posłuszeństwo Bożym zaleceniom i wsparcie innych wierzących.