List Jakuba - w grupie - Kursy
List Jakuba - w grupie
Wróć

List Jakuba - w grupie

(1 opinii)
84 uczestników
Kurs grupowy z E-trenerem
120 dni
Kurs w kilkuosobowej grupie
Materiały do pracy indywidualnej i wspólnej dyskusji
Cotygodniowe spotkania online
Czas trwania 9 tygodni
Chcesz widzieć, jak Boże Słowo ma wpływ na życie codzienne? Ten kurs jest dla ciebie! Pozwoli ci on na wgłębienie się w treść Listu św. Jakuba oraz zastosowaniu go w codzienne życie chrześcijańskie. To wszystko w grupie, razem z innymi! Zapraszamy!

Zapraszamy Cię do udziału w cyklu spotkań podczas, których skupimy naszą uwagę na wierze, która ma mieć odniesienie do praktyki życia codziennego. Podłożem do naszych rozważań będzie treść zawarta w Liście św. Jakuba. 

Udział w kursie daje okazję do:
1.       Skupienia uwagi na praktycznych wskazówkach dotyczących życia chrześcijańskiego.

2.       Budowania relacji z osobami, które pragną wzrastać w poznawaniu Słowa Bożego.

3.       Zaczerpnięcia świeżości pochodzącej od Boga, która płynie ze wspólnego czasu przebywania z innymi wierzącymi a wszystko po to, aby być gorliwymi uczniami Jezusa.

Podzielony jest on na tematyczne moduły adekwatne do treści listu. 

Każdy z modułów kursu jest podzielony części:

1.       Zobacz

W tej części każdy z uczestników będzie proszony o przestudiowanie konkretnej zawartości księgi oraz udzielenie odpowiedzi na pytania oraz zebranie swoich wniosków.

2.       Spotkajmy się!

To część kursu jest przeznaczona na 60 minutowe spotkanie wideo online. W trakcie trwania kursu otrzymasz link, który pozwoli na połączenie się online z innymi członkami grupy. Wspólny czas rozmowy spędzonej w serdecznej i przyjaznej atmosferze będzie stymulować do wzrostu.

3.       Zastosuj

Ta część jest przeznaczona na spisanie bardzo praktycznych zastosowań, do których wdrożenia będziemy się zachęcać, gdyż to czego potrzebujemy to przemiany, aby całe nasze życie było integralne i podobało się Bogu.

Już teraz warto się zapisać, aby zapoznać się z pierwszą częścią kursu oraz poznać osoby, które wezmą w nim udział.

Jeśli chcesz uczestniczyć w tym kursie tylko w opcji jeden na jeden z e-trenerem kliknij tutaj lub napisz do nas korzystając  z formularza kontaktowego na dole strony.

Zapraszamy serdecznie!Opinie o kursie
5.0
Ocena kursu
100%
0%
0%
0%
0%
Pokaż więcej opinii