List do Kolosan: Chrysus w nas - nadzieja chwały!
List do Kolosan
Wróć

List do Kolosan

(55 opinii)
342 uczestników
Kurs indywidualny z E-trenerem
50 dni
Biblijny
Inspirujący
Praktyczny
Zapisz się do kursu, który pomoże ci wgłębić się w przesłanie zawarte w Liście do Kolosan, przemyśleć je i zastosować, aby doświadczać radości i pokoju w codziennym życiu w więzi z Jezusem.

Zapraszamy Cię do udziału w kursie, który pomoże ci skupić się na tym wszystkim co najistotniejsze, aby budować zdrową wiarę w oparciu o przesłanie zawarte w Liście do Kolosan. 

Kurs jest podzielony na moduły:

  • Ty i Jezus
  • Ty i Twoja wiara
  • Ty i relacje z innymi
  • Ty i Twoje zaangażowanie

Kurs pomoże ci w zidentyfikowaniu zagrożeń dla zdrowej wiary, głębszym poznaniu Jezusa, przemyśleniu wielu tematów mających wpływ na codzienne życie i praktycznym zastosowaniu Słowa Bożego a to wszystko razem z e-trenerem. Jeśli chcesz uczestniczyć w tym kursie w małej grupie razem z innymi kliknij na "List do Kolosan - kurs grupowy".

Zapraszamy!
Opinie o kursie:
"Ten kurs pomógł mi bardziej zagłębić się w Słowo Boże i wgłębić w siebie. Zatrzymałam się na chwilę i dostrzegłam to co mi ostatnio "uciekło"
Ania22
Bardzo rozwijające i wyczerpujące.
Robert
Kurs był bardzo pomocny. Krok po kroku wnikliwie omawiał tematy budowania osobistej relacji z Jezusem, ukazywał jak ważną rolę odgrywa nasze zaangażowanie oraz relacje z innymi ludźmi. A w tym wszystkim pomagał e-trener.
Hanna
Opinie o kursie
4.9
Ocena kursu
95%
4%
0%
2%
0%
Pokaż więcej opinii