Wróć

Jak wyjść z depresji?

Kurs indywidualny
31 dni
Czas trwania: 5 dni
Inspirujące filmy video
Na bazie prawdziwych historii
Wskazówki z życia wzięte
(148)
3489 uczestników
"Nie wstydź się tego, że zmagasz się z depresją. Wiemy co czujesz i jesteśmy tutaj aby Ci pomóc. Prawdziwa wolność i szczęście są możliwe!" Joni i Shauna

Poznaj życie Joni i Shauny - dowiedz się, jak wpadły w depresję oraz co najważniejsze: jak udało im się ją pokonać

Zainspiruj się do zmian oraz podjęcia konkretnych kroków w  walce, którą prowadzisz. Przekonaj się, że pomoc jest w zasięgu ręki. Doświadcz zmiany, której tak bardzo pragniesz!

Zapraszamy!
Zobacz, co uczestnicy kursu napisali po jego ukończeniu do Joni i Shauny:
"Hej, Jesteście Wielkie. Przy Waszych, moje problemy wyglądają mizernie. Wstyd mi teraz, że zamartwiałem się takimi błahostkami. Zobaczyłem przyczyny mojej depresji z innej perspektywy. Dziękuję"
Krzysiek
"Cześć, zupełnie przypadkiem trafiłam na ten kurs w chwili lekkiego załamania... Na prawdę byłam w coraz gorszym stanie, ale dzięki wam, wiem, że jestem silną osobą, i że Bóg mnie widzi! Jesteście świetne! Dziękuję ;)"
Kamila
"Jesteście dla mnie silnym wzorem do walki ze słabościami, oraz przykładami którymi mogę umacniać innych którzy poddają się w noszeniu swojego codziennego krzyża. "
Mirek
Przeczytaj o tym co było ważne i miało znaczenie dla tych, co ukończyli kurs:
"Najważniejsze, że kurs ten, jak cud pojawił się w  tym momencie. Zwiększył moją determinację i pozwolił "trzeźwiej" spojrzeć na moją wydawałoby się tragiczną sytuację. Nabrałam dystansu." 
Agnieszka
"Ważne, że materiał przedstawiony jest na podstawie prawdziwych przykładów. Przedstawiony delikatnie, a Bóg jest jak delikatny strumień wody, który gasi ogromny pożar. Ujęły mnie głębokie ,, złote myśli"  nieznanego autora"
Justyna5
Opinie o kursie
4.9
Ocena kursu
92%
7%
1%
0%
0%
Pokaż więcej opinii