Jak studiować Biblię? - Kursy
Jak studiować Biblię?
Wróć

Jak studiować Biblię?

(37 opinii)
992 uczestników
Kurs indywidualny
100 dni
Darmowy
Inspirujące filmy wideo
Dla ambitnych
Ćwiczenia praktyczne
Dość lenistwa i duchowej przeciętności! Zacznij wgłębiać się w Biblię i odkryj prawdy zmieniające życie.

Jesteś głodny? Masz dosyć płytkości, która nie omija niestety dzisiejszego chrześcijaństwa? Chcesz lepiej poznać Chrystusa i być Jego bardziej oddanym naśladowcą?

Jesteś w dobrym miejscu!

W kursie "Jak studiować Biblię?" poznasz Metodę 4 Kroków, dzięki której nauczysz się dostrzegać w tekście biblijnym wszystkie ważne szczegóły, docierać do jego pierwotnego znaczenia, porównywać jego przesłanie z innymi fragmentami biblijnymi i w końcu, szukać praktycznego zastosowania odkrytych prawd do własnej sytuacji życiowej.

Czeka na Ciebie spora dawka praktyki! Zapoznasz się szczegółowo z każdym krokiem, następnie będziesz mógł „szlifować” te umiejętności na przykładowych fragmentach biblijnych, a w końcu posłużysz się nimi, by dokonać systematycznego studium tekstu przewodniego – Listu do Filipian, rozdział 4, wersety od 4 do 9.

W założeniu treści te są kontynuacją i znaczącym rozszerzeniem metody przedstawionej w kursie „Jak czytać Biblię?”, który także znajdziesz na naszej platformie.

"Jak studiować Biblię?" to kurs, który będzie inspirować Cię do samodzielnych przemyśleń i mobilizować do wytrwałej pracy. Jeśli chcesz, żeby w kursie towarzyszyła Ci doświadczona w studiowaniu Biblii osoba, w odpowiednim miejscu kliknij przycisk "Mam Pytanie" (pojawi się w kilku miejscach w kursie, na pewno go nie przeoczysz). Będziesz mógł wtedy wymieniać się wiadomościami z przydzielonym ci e-trenerem. Twoje przemyślenia i odpowiedzi nie będą przez niego w żaden sposób oceniane, a przyjazna i serdeczna korespondencja pomoże Ci w rozwoju.

Możesz też - jeśli tak zdecydujesz - cały kurs przejść zupełnie samodzielnie.

Gotowy? To zaczynamy!

Opinie o kursie
5.0
Ocena kursu
97%
3%
0%
0%
0%
Pokaż więcej opinii