Jak się modlić? Każdy może się modlić!
Jak się modlić?
Wróć

Jak się modlić?

(569 opinii)
10645 uczestników
Kurs indywidualny z E-trenerem
30 dni
Ciekawe przykłady
Odniesienia biblijne
Praktyczne wskazówki do osobistej modlitwy
Każdy może się modlić. To szczególne doświadczenie może napełnić cię poczuciem sensu i celu życia. Odkryj, jak każdego dnia spotykać się z Bogiem w modlitwie.

Czy chciałbyś, aby Twoja modlitwa była czasem spotkania z Osobą pełną miłości i mądrości? 

Tą osobą jest Bóg, który opisany jest w Biblii. On wie wszystko na Twój temat. On stworzył wszechświat i ma wszystko pod swoją kontrolą. Zna także wszystkie okoliczności, które mają wpływ na Twoje życie! Z kursu do którego cię serdecznie zapraszamy, dowiesz się:

  • Jak nawiązać więź z Bogiem?
  • Co to jest modlitwa?
  • Czego mogę się nauczyć od Jezusa?
  • Jakie modlitwy wysłuchuje Bóg?
  • Jak zacząć się modlić?

Każde spotkanie z Nim wypełnia pokojem! Każde spotkanie z Nim wypełnia Jego doskonałą miłością! Odkrycie tego będzie dla Ciebie wielkim zachęceniem. Warto żyć blisko z Bogiem na każdy dzień!Opinie uczestników kursu:
"Kurs bardzo mi pomógł w spojrzeniu na moją modlitwę. Uświadomiłam sobie że chowam żal w sercu i pozbyłam się go podejmując decyzję a później otrzymałam łaskę przebaczenia z serca. Bardzo wartościowy kurs, Dziękuję z serca."
Anna
"Jest super. Skłania do rozmyślań i wyciągania wniosków. Pomaga w pogłębianiu wiary."
Marta
"Z kursu jestem zadowolony. Nie spodziewałem się, że w kursie bierze udział drugi człowiek z którym rozmawiasz. Byłem pozytywnie zaskoczony."
Tomasz
"Bałam się tego kursu, odciągałam myśli, aby spróbować, najbardziej się bałam e/trenera. Ale warto było spróbować, wszystko dokładnie opowiedziane. Hania doświadczona i bardzo pomocna. Teraz będę modlić się tak jak się nauczyłam i będę czekać na efekty takiej modlitwy. Z Bogiem. Dziękuję i wszystkiego dobrego życzę."
Józefa
Opinie o kursie
4.9
Ocena kursu
92%
5%
2%
1%
0%
Pokaż więcej opinii