Jak sobie radzić z lękiem, jak pokonać lęk?
Jak radzić sobie z lękiem?
Wróć

Jak radzić sobie z lękiem?

(212 opinii)
2519 uczestników
Kurs indywidualny
31 dni
Czas trwania: 3 godziny
Zapisz się do darmowego kursu, który pomoże ci poradzić sobie z lękiem, strachem i obawami oraz znaleźć drogę do prawdziwego pokoju.

Wiele osób żyje dziś w strachu z powodu wojny, czy złej sytuacji ekonomicznej.  Wcześniej przyszło nam zmierzyć się pandemią - czymś co spadło an nas wszystkich całkiem nieoczekiwane.  

Strach drenuje nas coraz bardziej z sił oraz pozbawia spokoju i radości życia. Ludzie wokół nas coraz bardziej martwią się o swoją przyszłość, bezpieczeństwo, o zdrowie swoje i najbliższych, o zatrudnienie czy finanse.

A jak Ty sobie radzisz z tym wszystkim? Czy obawiasz się czegoś? Może sam doświadczasz silnego poczucia lęku? A może znasz kogoś, kto jest pogrążony w panice i chciałbyś pomóc tej osobie?

Zapraszamy do kursu, który pomoże Ci zmierzyć się z lękiem, strachem, obawami i niepokojem oraz znaleźć wskazówki, jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami.  Znajdź drogę do prawdziwego pokoju.

Zobacz, co napisali ludzie, którzy ukończyli kurs:

„Będę bardziej świadomie podchodził do leku gdy będę o nim rozmawiał z innymi. Nie będę też siał niepotwierdzonych informacji.” Damian
„To nie jest radykalna zmiana ale zamierzam zastosować rady podane w tym kursie w sytuacji pojawienia się lęku, jak rozpoznawać jego źródło i jak sobie radzić.” Maria 
„Chcę odrzucać wszelkie złe myśli i ufać Bogu we wszystkim, pamiętając że On ma zawsze kontrolę nad każdą sytuacją” Ania

Zapraszamy!

Opinie o kursie
4.9
Ocena kursu
94%
4%
1%
0%
0%
Pokaż więcej opinii