Jak czytać Biblię? - Nowoczesny i darmowy kurs online!
Jak czytać Biblię?
Wróć

Jak czytać Biblię?

(419 opinii)
12502 uczestników
Kurs indywidualny
Czas trwania: ok. 45 minut
Biblia nie musi być księgą odległą i niezrozumiałą. Została napisana dla każdego i każdy może z niej skorzystać. Naucz się, jak zgłębiać a później stosować w swoim życiu niesamowite treści zawarte na stronach Pisma Świętego. Zobacz i zainspiruj się jak inni korzystają z Biblii!

Biblia jest fascynującą księgą. Czy naprawdę trudno ją czytać?

Wielu z nas próbowało czytać Biblię, ale starania te spełzły na niczym. Zatrzymały nas niezrozumiałe słowa, archaiczny język, a przeczytane historie zdawały się nie przystawać zbytnio do życia. Dlatego właśnie powstał ten kurs. Dowiesz się z niego między innymi:

  • jak powstało Pismo Święte,
  • co jest zawarte w środku,
  • dla kogo zostało napisane,
  • jak czytać aby zrozumieć,
  • od czego zacząć czytać Biblię.

Kurs "Jak czytać Biblię?" przedstawia jedną z metod czytania i studiowania Pisma Świętego. Poprzez obserwację, interpretację i zastosowanie, pomaga dotrzeć do cennych skarbów zapisanych w tej księdze. Jest także miejsce na krótkie ćwiczenie praktyczne😉. W czasie kursu poznasz kilka osób, które podzielą się w jaki sposób Biblia miała wpływ na ich życie. Historie są niebanalne a ich treść bardzo inspirująca.

Na samym końcu przygotowaliśmy dla Ciebie PREZENT. Życzymy Ci abyś mógł tam dotrzeć jak najszybciej i cieszyć się jego zwartością!
Opinie uczestników kursu:
"Wartki, konkretny, z przykładami, z poradami. Jak dla mnie osoby która nie wiedziała jak się wziąć za czytanie Biblii, bo nigdy tego nie robiła, jest to wystarczający kurs. Potrzebny. Dzięki niemu wiadomo jak to robić - instrukcja. Jestem wdzięczny. Bóg zapłać."
Piotr
"Nie jestem początkująca, ale mimo wszystko fajny kurs, podoba mi się podział na obserwację, interpretację, zastosowanie, nigdy dotąd tak nie robiłam, to naprawdę otwiera na Słowo Boże."
Dominika
"To był "palec Boży", od tygodni szukam zachęty i mobilizacji do regularnego otwierania Biblii, Bóg dzisiaj "przysłał" mi ten kurs - OJCIEC jest cudowny!"
Magda
Opinie o kursie
4.9
Ocena kursu
90%
8%
2%
0%
0%
Pokaż więcej opinii