Rady dla żony. Czyli poradnik dla dobrej żony.
Jak być mądrą żoną?
Wróć

Jak być mądrą żoną?

(47 opinii)
654 uczestników
Kurs indywidualny z E-trenerem
100 dni
Kurs jest darmowy
Odniesienia biblijne
Kurs dla kobiet zamężnych
16 tematów i 16 wyborów, przed którymi stajemy jako żony każdego dnia niezależnie od wieku, zawodu, liczby dzieci czy miejsca zamieszkania. Odkryj razem z nami Bożą perspektywę na małżeństwo!

Każda z nas codziennie podejmuje wiele wyborów. Dotyczą one zarówno nas, jak i naszych najbliższych. Ich konsekwencje wpływają nie tylko na naszą teraźniejszość, ale i przyszłość.

Jeśli jesteś mężatką, zapraszamy Cię do podjęcia podróży, w czasie której spojrzymy przez pryzmat Bożego Słowa na małżeństwo i relację z mężem.

Każdego dnia przyjrzymy się jednemu wyborowi, przed którym stajemy jako żony.
Opinie uczestników kursu:
Co było dla Ciebie najważniejsze w kursie? "Powiem ogólnie, że zmiany dot.  sposobu postrzegania męża, okazywania więcej czułości, wdzięczności, doceniania, nie "przepychania" się z moimi racjami..  Bardzo mi się podobał od strony tematycznej. Kompleksowo (od strony duchowej i materialnej zajął się  problemami, z jakimi  w większości borykają się małżonkowie.  Świetnie pokazał te obszary , które pomagają doskonalić się we wzajemnej miłości. Dał świetną podbudowę duchowa  (przywoływane fragmenty z Pisma Św.). Zastanawiam się, czy ta ilość pytań jest konieczna. Jednym słowem, kurs świetnie przygotowany. Dziękuje bardzo. Gratuluję pomysłu i opracowania kursu :) ”
Maria
„Mniej narzekania więcej wdzięczności...Jak na szybko, kurs jest bardzo dobry :). Może brakło mi  jakiegoś większego poparcia naukowego, badań wniosków jako ugruntowanie niektórych sfer” :) 
Sandra

Co było najważniejsze w materiałach:
- zapobieganie konfliktom, nim wybuchną; niezrzędzenie; 
- zauważać dobre cechy męża, a o złych mówić Bogu; 
- słuchać na maksa-w skupieniu, bez dodatkowych w międzyczasie czynności; 
- mąż-lider (głowa, dyrygent), a ja pomocnik(szyja,2-gie skrzypce); 
- wspólne spędzanie czasu. 
Dla mnie osobiście, kurs jest świetny i przypomniał lub nawet uświadomił mi pewne zapomniane, a ważne treści dla dobra małżeństwa, treści.  To mój ulubiony kurs :) ” 
Anita
„Wszystko mi się podobało, dziękuję za rady E-trenerki. Jedyne co bym dodała, to punkt o zazdrości w małżeństwie.” 
Anonim
„Trochę się wcisnęłam w ten kurs bez posiadania męża, ale za zgodą koordynatora. Kurs mi się podoba. Nawet specjalnie nic mi się nie nasunęło do czepiania się :) Są dobre pytania odnośnie samych relacji. Jeśli pominąć kwestie męża, to można śmiało wykorzystywać te treści w relacjach w ogóle, szczególnie z bliskimi.” 
Wioleta
Opinie o kursie
4.9
Ocena kursu
96%
2%
0%
2%
0%
Pokaż więcej opinii