Dobrze, że różni
Wróć

Dobrze, że różni

Kurs indywidualny
30 dni
darmowy
filmiki
bardzo praktyczny
zachęcający
NOWY
Obecnie nie można zapisać się na kurs
Powszechnie mówi się, że różnice się przyciągają. Jednak statystyki pokazują, że wiele rozwodów wynika z tzw. "niezgodności charakterów". Co zrobić i jak żyć aby wykorzystywać różnice, jakie miedzy nami występują? Właśnie tym tematem zajmują się Nela i Zbyszek Kłapa w trzecim kursie dla małżeństw.

W kursach "Sztuka rozmawiania" oraz Rozwiązywanie konfliktów" poruszamy najbardziej podstawowe kwestie dotyczące małżeństwa. W tym kursie idziemy krok dalej. Zmierzymy się z naszymi różnymi charakterami, sposobami podejścia do tej samej sytuacji a czasem zupełnie innym myśleniem na dany temat. Jak dobrze byłoby umieć skorzystać z tej różnorodności i potraktować je jako zaletę, coś co pomaga w budowaniu bliskiej relacji z współmałżonkiem. Tak, jest to możliwe! Wymaga to jednak dokonania pewnych odkryć i chęci zmiany na lepsze.

W kursie będziemy mówić o:

  • cechach charakteru, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych,
  • odkrywaniu swoich mocnych i słabych stron,
  • skąd biorą się różnice miedzy kobietą i mężczyzną,
  • co zrobić aby cieszyć się i doceniać wzajemną różnorodność.

Jeśli jesteś w miejscu, gdzie odmienne podejście twojego współmałżonka do wielu tematów jest dla ciebie trudne, to dobrze trafiłeś! Już wkrótce będziesz mógł rozpocząć ten kurs i odkryć jak cieszyć się różnorodnością i doceniać ją. Zapraszamy!

Nela i Zbyszek Kłapa & SzukającBoga.pl

Ps. Chcesz otrzymać powiadomienie kiedy kurs będzie gotowy? Zapisz się na Newsletter Szukając Boga.