Dobrze, że różni
Wróć

Dobrze, że różni

Kurs indywidualny
30 dni
darmowy
filmiki
bardzo praktyczny
zachęcający
NOWY
Obecnie nie można zapisać się na kurs
Powszechnie mówi się, że "różnice się przyciągają". W dłuższej jednak perspektywie może to wcale nie być takie łatwe, zwłaszcza w związku. Co zrobić i jak żyć aby skorzystać na różnorodności? Właśnie o tym będzie w trzecim kursie z Nelą i Zbyszkiem Kłapami.

W kursach "Sztuka rozmawiania" oraz Rozwiązywanie konfliktów" poruszamy chyba najbardziej podstawowe kwestie dotyczące małżeństwa. Tutaj idziemy krok dalej. Dochodzimy do zmierzenia się z naszymi różnymi charakterami, sposobami podejścia do tej samej sytuacji a czasem zupełnie innym myśleniem na dany temat niż druga osoba. Jak dobrze byłoby umieć skorzystać z tej różnorodności, potraktować to jako zaletę, jako coś co pomaga w budowaniu bliskiej relacji z współmałżonkiem. Tak, jest to możliwe jednak wymaga dokonania pewnych odkryć.

W kursie będziemy między innymi mówić o:

  • cechach charakteru, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych,
  • odkrywaniu swoich mocnych i słabych stron,
  • tym skąd biorą się różnice miedzy kobietą i mężczyzną,
  • tym co zrobić aby cieszyć się i doceniać wzajemną różnorodność.

Jeśli tylko jesteś w miejscu, gdzie stale odmienne podejście twojego współmałżonka jest dla ciebie bardzo trudne, to jesteś w dobrym miejscu czytając ten opis! Już wkrótce będziesz mógł rozpocząć ten kurs i odkryć jak cieszyć się i doceniać różnorodność. Zapraszamy!

Nela i Zbyszek Kłapa & SzukającBoga.pl

Ps. Chciałbyś otrzymać powiadomienie kiedy kurs będzie gotowy? Zapisz się na Newsletter Szukając Boga.