Wróć

Dlaczego Jezus?

Kurs indywidualny z E-trenerem
Kurs jest darmowy
Optymalny czas: 5 tygodni
(22)
7715 uczestników
Co tak naprawdę zrobił Jezus? Dlaczego jest to takie ważne? W jaki sposób może to mieć na Ciebie pozytywny wpływ? Ten kurs pomógł znaleźć odpowiedzi na te i wiele innych pytań tysiącom osób na całym świecie.

Zapraszamy Cię w podróż przemyśleń dotyczącą osoby Jezusa i tego w jaki sposób może On nadać sens, cel i spełnienie Twojemu życiu.

  • O co tak naprawdę chodzi w życiu?
  • Co poszło nie tak?
  • Dlaczego On przyszedł?
  • W jaki sposób mnie to dotyczy?
  • I co teraz?

Oto tematy, które będziesz mógł zgłębić w anonimowym i przyjaznym miejscu tego kursu. Będziesz miał również do dyspozycji osobistego asystenta, którego nazywamy e-Trenerem z którym będziesz mógł pisać na nurtujące Cię tematy. Kurs pomaga odkryć istotę chrześcijaństwa i nawiązać osobistą relację z Jezusem. Warto!
Opinie uczestników kursu:
"Choć byłam początkowo sceptyczna i nie wierzyłam, że jakiś kurs online może inspirować do bycia z Bogiem... wiem teraz, że oprócz nas dwóch [kursantki i trenerki] był jeszcze Ktoś, kto wykorzystał ten czas, aby wskazać mi drogę" 


Justyna

„ … Samodzielnie czytam Pismo Święte i muszę przyznać, że jestem inną osobą … Zupełnie zmieniłam nastawienie do ludzi i do samej siebie, odkąd ukończyłam u Was kurs i zaczęłam poznawać Boga, moje życie jakby nabrało sensu … I mogę powiedzieć: Dziękuję. Jestem bardzo wdzięczna i pełna podziwu za to, co może zrobić strona internetowa.Pozdrawiam Gorąco!"

Monika
“Kurs ten zmusił mnie do zastanowienia w co tak naprawdę wierzę. Po głowie chodziło mi wiele pytań. Teraz chcę się jeszcze więcej dowiedzieć, w jaki sposób wiara może oddziaływać na moje codzienne życie.”


Janek

“Chcę napisać parę słów o kursie. Serdecznie polecam! Dobrze zastanowić się nad życiem, zatrzymać nad słowami z Pisma Świętego. Pytania trenera mobilizują do uzmysłowienia sobie paru -wydawałoby się - oczywistych spraw. Serdecznie dziękuję ludziom pracującym przy tym kursie. Dobrze wiedzieć, że jesteście i można się do Was zwrócić. Dla mnie taki kurs internetowy to nowość, bom kobieta w słusznym wieku, ale ciekawa świata i ludzi oraz wszelkich nowinek technicznych! Bardzo dziękuję, pozdrawiam. BUZIAKI I SZCZĘŚĆ BOŻE”


Krysia

"Myślę, że ten kurs, jak każdy inny na tej stronie, jest bardzo rozwojowy. Dla mnie każdy kolejny kurs, tak i ten, wnosi coś nowego do mojego życia. Wiedzę, nowe przemyślenia czy nadanie jakiegoś nowego kierunku działania w sferze wiary."
Kasia
"Jest fantastyczny, głównie dla tego, że podczas odpowiedzi na pytania mam zupełnie inne myślenie niż dotychczas." 
Mikołaj
Opinie o kursie
5.0
Ocena kursu
95%
5%
0%
0%
0%
Pokaż więcej opinii