Dlaczego Jezus?

Kurs indywidualny z E-trenerem
7394 uczestników
Kurs jest darmowy
Optymalny czas: 5 tygodni

Na czym polega wiara w Jezusa?

Kurs odpowiada na to i wiele innych pytań i jest okazją do popatrzenia na swoje życie pod nowym kątem.

  • O co tak naprawdę chodzi w życiu?
  • Co poszło nie tak?
  • Dlaczego On przyszedł?
  • W jaki sposób mnie to dotyczy?
  • I co teraz?

To tematy zakończone inspirującymi pytaniami, które będziesz mógł zgłębiać w przyjaznej i anonimowej atmosferze, korzystając z pomocy E-Trenera. Kurs wprowadza w istotę chrześcijaństwa i pomaga w nawiązaniu osobistej relacji z Jezusem Chrystusem.
Opinie uczestników kursu
"Choć byłam początkowo sceptyczna i nie wierzyłam, że jakiś kurs online może inspirować do bycia z Bogiem... wiem teraz, że oprócz nas dwóch [kursantki i trenerki] był jeszcze Ktoś, kto wykorzystał Cię aby wskazać mi drogę" 


Justyna

„ … Samodzielnie czytam Pismo Święte i muszę przyznać, że jestem inną osobą … Zupełnie zmieniłam nastawienie do ludzi i do samej siebie, odkąd ukończyłam u Was kurs i zaczęłam poznawać Boga, moje życie jakby nabrało sensu … I mogę powiedzieć: Dziękuję. Jestem bardzo wdzięczna i pełna podziwu za to, co może zrobić strona internetowaUśmiech Pozdrawiam Gorąco!"


Monika


“Kurs ten zmusił mnie do zastanowienia w co tak naprawdę wierzę. Po głowie chodziło mi wiele pytań. Teraz chcę się jeszcze więcej dowiedzieć, w jaki sposób wiara może oddziaływać na moje codzienne życie.”


Bill


“Chcę napisać parę słów o kursie. Serdecznie polecam! Dobrze zastanowić się nad życiem, zatrzymać nad słowami z Pisma Świętego. Pytania trenera mobilizują do uzmysłowienia sobie paru -wydawałoby się - oczywistych spraw. Serdecznie dziękuję ludziom pracującym przy tym kursie. Dobrze wiedzieć, że jesteście i można się do Was zwrócić. Dla mnie taki kurs internetowy to nowość, bom kobieta w słusznym wieku, ale ciekawa świata i ludzi oraz wszelkich nowinek technicznych! Bardzo dziękuję, pozdrawiam. BUZIAKI I SZCZĘŚĆ BOŻE”


Krysia